Forum i Lirė
Data dhe ora aktuale : 02/09/2015 15:46

Data dhe ora janë sipas brezit orar të Tiranës


Shënoni forumet si të lexuar 
 Forumi   Temat   Postimet   Postimi i fundit 
Nuk ka postime të reja Besimet fetare

Besimet fetare janė pjesė e traditės tonė. Si fillim forumi do shėrbejė pėr njohuri tė pėrgjithshme pėr traditat e ndryshme fetare nė shqipėri. Mė pas mund tė krijojmė dhe forum tė veēantė pėr to.

10

27

02/02/2008 18:14

BARAT View latest post
Post new topic  [ 65 tema ]  Shkoni tek faqja Previous  1, 2, 3
 Temat   Autori   Përgjigje   Lexime   Postimi i fundit 
Lajmërime
Nuk ka postime të reja Global Announcement: Sondazh: Nese i botojme te gjitha keto fakte e shkrime ne nje liber

[ Shkoni tek faqjaShkoni tek faqja: 1, 2 ]

yllirian

13

65572

21/11/2012 8:34

Guest View latest post

Nuk ka postime të reja Pasqyra e shtypit

admin

2

28101

21/11/2012 8:18

Guest View latest post

Temat
Nuk ka postime të reja Shqiptarėt, lisa mbi truallin Ilir

Cyclotomic

0

210

23/11/2006 17:00

Cyclotomic View latest post

Nuk ka postime të reja Polifonia rikthen festėn nė Vlorė

Cyclotomic

0

214

23/11/2006 16:36

Cyclotomic View latest post

Nuk ka postime të reja Poezia shqiptare nė antologjinė ballkanike

Cyclotomic

0

220

22/11/2006 17:14

Cyclotomic View latest post

Nuk ka postime të reja Amantia, joshja e turisteve te 2007

Cyclotomic

0

247

22/11/2006 16:57

Cyclotomic View latest post

Nuk ka postime të reja Tė nisėsh dasmėn me lot dhe... zhivė kundėr magjisė!

Cyclotomic

0

260

21/11/2006 16:04

Cyclotomic View latest post

Nuk ka postime të reja Thesare nė kullėn e Frashėrlinjve, 8 fjalorė tė rrallė

Cyclotomic

1

302

20/11/2006 16:17

Cyclotomic View latest post

Nuk ka postime të reja Kėngėt mė tė bukura tė kreshnikėve

Cyclotomic

1

355

19/11/2006 16:22

alibaba View latest post

Nuk ka postime të reja Gati 600 zėrat e iso-polifonisė

Cyclotomic

0

229

17/11/2006 16:04

Cyclotomic View latest post

Nuk ka postime të reja Artur Spanjolli, Shkrimtari qė rrėfen historitė shqiptare nė

Cyclotomic

0

220

17/11/2006 15:56

Cyclotomic View latest post

Nuk ka postime të reja Dasma Korēare, vjehrra qė lyejnė nuset me mjaltė

Cyclotomic

2

340

15/11/2006 12:37

emma _VL View latest post

Nuk ka postime të reja Prifti shqiptar i Mesjetės, qė mbronte “udhėn e shkronjave s

Cyclotomic

1

265

07/11/2006 19:32

Cyclotomic View latest post

Nuk ka postime të reja Dasma dibrane: Njė kod i pėrpiktė

Cyclotomic

1

283

07/11/2006 15:19

alibaba View latest post

Nuk ka postime të reja Re: Historia e lindjes sė treshes sė famshme vlonjate

Cyclotomic

0

243

05/11/2006 19:26

Cyclotomic View latest post

Nuk ka postime të reja Durrėsi dhe Kruja u vizituan kėtė vit nga 40 mijė tė huaj

Cyclotomic

0

254

28/10/2006 22:24

Cyclotomic View latest post

Nuk ka postime të reja Thethi, bukuria flet me gjuhen e maleve

Cyclotomic

0

227

24/10/2006 18:35

Cyclotomic View latest post

Shfaq temat që prej:  Renditja  
Post new topic  [ 65 tema ]

Data dhe ora janë sipas brezit orar të Tiranës


Kush është në linjë

Përdoruesit që po e shfletojnë këtë forum: Asnjë përdorues i regjistruar dhe 1 vizitor


Postime të reja Postime të reja    Nuk ka postime të reja Nuk ka postime të reja    Lajmërim Lajmërim
Ka postime të reja [ forum i Preferuar ] Ka postime të reja [ forum i Preferuar ]    Nuk ka postime të reja [ forum i Preferuar ] Nuk ka postime të reja [ forum i Preferuar ]    E ngjitur Forum i Ngjitur
Ka postime të reja [ forum i Kyçur ] Ka postime të reja [ forum i Kyçur ]    Nuk ka postime të reja [ forum i Kyçur ] Nuk ka postime të reja [ forum i Kyçur ]    Moved topic Temë e zhvendosur
Nuk mund të hapni tema të reja në këtë forum
Nuk mund të përgjigjeni në temat e këtij forumi
Nuk mund të ndryshoni postimet tuaja në këtë forum
Nuk mund të fshini postimet tuaja në këtë forum
Nuk mund të postoni foto në këtë forum

Kërkoni:
Shkoni tek:  
© Forum i Lirė 2006 - 2007
Mundėsuar nga phpBB © 2002, 2006 phpBB Group