Forum i Lirė
Data dhe ora aktuale : 30/07/2015 22:18

Data dhe ora janë sipas brezit orar të Tiranës


Shënoni forumet si të lexuar 
 Forumi   Temat   Postimet   Postimi i fundit 
Nuk ka postime të reja Besimet fetare

Besimet fetare janė pjesė e traditės tonė. Si fillim forumi do shėrbejė pėr njohuri tė pėrgjithshme pėr traditat e ndryshme fetare nė shqipėri. Mė pas mund tė krijojmė dhe forum tė veēantė pėr to.

10

27

02/02/2008 18:14

BARAT View latest post
Post new topic  [ 65 tema ]  Shkoni tek faqja 1, 2, 3  Pasardhëse
 Temat   Autori   Përgjigje   Lexime   Postimi i fundit 
Lajmërime
Nuk ka postime të reja Global Announcement: Sondazh: Nese i botojme te gjitha keto fakte e shkrime ne nje liber

[ Shkoni tek faqjaShkoni tek faqja: 1, 2 ]

yllirian

13

65460

21/11/2012 8:34

Guest View latest post

Nuk ka postime të reja Pasqyra e shtypit

admin

2

28020

21/11/2012 8:18

Guest View latest post

Temat
Nuk ka postime të reja Men Puma Running www.pickis.net

meilrg

0

410

29/07/2014 4:50

meilrg View latest post

Nuk ka postime të reja Supra Skytop Shoes Red White Black In Best Price

onlinesupra

0

720

17/11/2012 7:19

onlinesupra View latest post

Nuk ka postime të reja www.kosovari.ch

kosovari.ch

0

501

27/01/2012 0:15

kosovari.ch View latest post

Nuk ka postime të reja parodi

shaban cakolli

9

1656

17/10/2010 14:59

shaban cakolli View latest post

Nuk ka postime të reja Tyrbja e Gjurmės sė Shenjtit bekon ēiftet e reja

BARAT

2

1045

23/12/2009 18:14

blini View latest post

Nuk ka postime të reja kush e urren plisin nuk duhet te veshi tirqit

shaban cakolli

0

765

02/12/2008 23:59

shaban cakolli View latest post

Nuk ka postime të reja mallĖngjime e ushtima

shaban cakolli

0

689

21/11/2008 16:00

shaban cakolli View latest post

Nuk ka postime të reja pĖrkujtojmĖ qamilin e vogĖl

shaban cakolli

0

700

12/09/2008 10:27

shaban cakolli View latest post

Nuk ka postime të reja rrapsodi

shaban cakolli

0

748

27/08/2008 12:13

shaban cakolli View latest post

Nuk ka postime të reja kėnga jonė dhe pozita e saj

shaban cakolli

0

711

23/08/2008 13:51

shaban cakolli View latest post

Nuk ka postime të reja Janinės ē'i panė sytė...-110 vjet nga beteja e Pesė Puseve

BARAT

0

728

13/05/2008 16:54

BARAT View latest post

Nuk ka postime të reja Janinos c'i pane syte...-110 vjet nga beteja e Pesė Puseve

BARAT

0

744

13/05/2008 16:51

BARAT View latest post

Nuk ka postime të reja Qendroni ne kontakt me kulturen shqiptare

aldushi

1

925

03/05/2008 17:46

Cyclotomic View latest post

Nuk ka postime të reja dhulkarnejni - dybrirĖshi

BARAT

1

868

26/04/2008 11:37

BARAT View latest post

Nuk ka postime të reja Mali i shenjtė i Tomorrit

BARAT

0

771

09/03/2008 18:14

BARAT View latest post

Nuk ka postime të reja Mitologjia shqiptare

BARAT

0

821

09/03/2008 18:08

BARAT View latest post

Nuk ka postime të reja Eposi i Shqiptarėve - Kreshnikėt

BARAT

2

1323

09/03/2008 18:05

BARAT View latest post

Nuk ka postime të reja Ēifutja Jevreme, qė ēmendi kreshnikėt

BARAT

1

836

04/03/2008 16:59

alibaba View latest post

Nuk ka postime të reja Attachment(s) Codex Beratinus-nje nder shtate doreshkrimet me te vjetra te botes

BARAT

0

774

19/09/2007 13:03

BARAT View latest post

Nuk ka postime të reja qeramika dhe shpirti i kohės nĖ shqipĖri

BARAT

0

742

12/09/2007 9:58

BARAT View latest post

Nuk ka postime të reja Lule qė ua prangosin aromat

BARAT

0

752

10/09/2007 13:37

BARAT View latest post

Nuk ka postime të reja Attachment(s) Cameria-Tri net me 500 kėngėt e bukura tė dhembjes

[ Shkoni tek faqjaShkoni tek faqja: 1, 2 ]

BARAT

12

2187

10/09/2007 13:26

BARAT View latest post

Nuk ka postime të reja Mozaikėt, gjendja problematike

Cyclotomic

0

707

07/09/2007 14:05

Cyclotomic View latest post

Nuk ka postime të reja Attachment(s) Qirjako Kosova, piktori qe shpirtezon ikonat

Cyclotomic

0

710

07/09/2007 14:02

Cyclotomic View latest post

Nuk ka postime të reja Shenjtorė tė Shqipėrisė

Cyclotomic

0

728

07/09/2007 13:55

Cyclotomic View latest post

Shfaq temat që prej:  Renditja  
Post new topic  [ 65 tema ]

Data dhe ora janë sipas brezit orar të Tiranës


Kush është në linjë

Përdoruesit që po e shfletojnë këtë forum: Asnjë përdorues i regjistruar dhe 3 vizitorë


Postime të reja Postime të reja    Nuk ka postime të reja Nuk ka postime të reja    Lajmërim Lajmërim
Ka postime të reja [ forum i Preferuar ] Ka postime të reja [ forum i Preferuar ]    Nuk ka postime të reja [ forum i Preferuar ] Nuk ka postime të reja [ forum i Preferuar ]    E ngjitur Forum i Ngjitur
Ka postime të reja [ forum i Kyçur ] Ka postime të reja [ forum i Kyçur ]    Nuk ka postime të reja [ forum i Kyçur ] Nuk ka postime të reja [ forum i Kyçur ]    Moved topic Temë e zhvendosur
Nuk mund të hapni tema të reja në këtë forum
Nuk mund të përgjigjeni në temat e këtij forumi
Nuk mund të ndryshoni postimet tuaja në këtë forum
Nuk mund të fshini postimet tuaja në këtë forum
Nuk mund të postoni foto në këtë forum

Kërkoni:
Shkoni tek:  
© Forum i Lirė 2006 - 2007
Mundėsuar nga phpBB © 2002, 2006 phpBB Group